NaNoWriMo / NovNov
masenkamaskova
Komentářů: 302
Ahoj,
trochu si tu připadám, jako když se ztracená ovečka vrátí na spasenou louku, ale tak mě tak napadlo, neúčastníte se někdo náhodou letošního NaNoWriMo — National Nover Writing Month? Je to celosvětová výzva, kde je cílem během listopadu napsat 50,000 slov. Oficiální společnost, která to provozovala bohužel udělala pár kontroverzních kroků a je sabotovaná... Ale existují i jiné, nové platformy. Tak mě jen napadlo, jestli třeba někdo také píšete a "sprintujete".
No a koho by zajímalo, na jakou platformu jsem se pustila já, tak https://prowritingaid.com/novel-november a zatím fajn
trochu si tu připadám, jako když se ztracená ovečka vrátí na spasenou louku, ale tak mě tak napadlo, neúčastníte se někdo náhodou letošního NaNoWriMo — National Nover Writing Month? Je to celosvětová výzva, kde je cílem během listopadu napsat 50,000 slov. Oficiální společnost, která to provozovala bohužel udělala pár kontroverzních kroků a je sabotovaná... Ale existují i jiné, nové platformy. Tak mě jen napadlo, jestli třeba někdo také píšete a "sprintujete".
No a koho by zajímalo, na jakou platformu jsem se pustila já, tak https://prowritingaid.com/novel-november a zatím fajn
"Remember that hope is a good thing, Red, maybe the best of things, and no good thing ever dies."
― Stephen King, The Shawshank Redemption
― Stephen King, The Shawshank Redemption
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.